| Cristy19 a întrebat:

Ajutati-ma va rog, cum as putea sa-mi las prietenul cu care sunt acum, dar fara sa-l fac sa sufere mult, suntem de 2 ani jumatate impreuna, dar pe zi ce trece eu nu mai simt nimic pentru el, ma ghindesc din ce in ce mai mult la fostul meu, am de ghind sa ma impac cu el, cu toate ca este la inchisoare dar tinem legatura, vorbim in fiecare zi, il iubesc mult mai mult.Problema principala este ca vreau sa-l las pe actualul meu, simt ca nu ma mai atrage nimic la el, ma ghindesc din ce in ce mai mult la ex-ul meu. Dati-mi idei cum la-s putea lasa, incit sa nu sufere atit de mult, caci mie imi vine greu sa fac acest pas de una singura, am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| ph3on1x a răspuns:

Incearca sa intrati intr-o discutie sa ii spui ce si cum se intampla explica-i de ce nu mai simti nimic pentru el explica-i ca veti ramane prieteni si sa nu sufere deoarece nu esti unica sunt o multime de fete o sa sufere putin(multi baieti sufera dupa o despartire [cunosc])dar ii spui ca asa e mai bine! Sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
| zarkon a răspuns:

Fură ceva, o să te prindă politia si o să te bage la închisoare, unde o să-l găsesti şi pe fostul, si o să trăiti fericiti până la adânci bătrâneti. În ceea cel priveste pe actualul, stai relaxată, nu o să sufere el, cel care va suferi vei fi tu. Închisoare fericită alături de ex-ul!

| iuliana1221 a răspuns:

Da-i un pumn in figura se va desparti el primul de tine. desi cred ca mai intai te vei alege cu o bataie zdravana asa ca tu suferi mai mult decat el...laughing

| teroristu_7134 a răspuns:

Du+te la inchisoare ca aveti camera speciala unde sa faceti sex si acolo o sa vezi ce sentimente mai ai pentru el

| Cristy19 explică:

Il cunosc destul de bine, el nu e un baiat rau, pur si simplu prietenii lui lauimplicat in toate problemele. Faptul ca el este in puscarie nu ma face sa imi schimb parera despre el.il iubesc prea mult!

| fatadebanigtta a răspuns:

Mda destu de gra intrebarea dar daca chiar nu il mai ubesti lasa-l spune-i ca nu te mai simti atrasa de el ca nu il mai placi si ca ai vrea sa te desparti de el da daca el nu e de acord spune-i "ca uh ai terminat-o cu el si s-ar putea ca atunci cand o sa ma vezi cu altul o sa ti se franga inima".
Inca o intr dc vrei sa stai cu un puscarias?
Poate ca o sa iti faca mooooolt rau.
Daca vrei ca totul sa fie bine mai intai gandeste cu capul si dupa aceea cu inima ca s-ar putea sa faci o greseala pe care nu o vei mai putea repara vreodta.

| fatadebanigtta a răspuns:

Tpuro id meu