| Cristy19 a întrebat:

M-am intilnit cu un baiat la care am tinut ft mult, a fost prima mea dragoste.Au fost probleme diverse, l-am lasat am inceput sa ma intilnesc cu altul, dar intodeauna ma ghindeam la el.De foarte multe ori ma intoarceam la el, apoi il lasam iar si ma duceam la celalalt.Problema era ca el vroia sa iasa foarte des cu prietenii lui, dar eu imi doream sa fim cit mai mult timp doar noi 2! Atunci cind l-am lasat ultima data, peste 2 zile aflu ca el este in inchisoare, prietenii lui dadeau vina pe mine, ca eu l-am lasat si el sa apucat de facut nebunii.Am inceput a vorbi cu el la telefon, ca are telefon acolo, acum vorbim in fiecare zi, imi zice cit de mult ma iubeste, sufera mult,(stie ca eu ink is cu celalalt). cu toate ca-s cu altul, dar mereu ma ghindesc doar la el, zi si noapte. Ii zic cit de mult il iubesc si eu, suferim amindoi, dar are de stat acolo cel putin 1 an jumate, apoi 2 ani jumate sa nu iasa din tara. Dati-mi vreun sfat ce sa fac? ma doare sa stiu ca e acolo, il iubesc mult prea mult. Vreau sa fiu cu el, vreau sa nu sufere nici el. Ce sa fac? Simt ca o sa explodez deja de atita dor! a doua problema este si actualul meu.ne intalnim de 2 ani jumate, si vreau sa il las? cum as putea sa fac asta fara ca el sa nu sufere mult? nu mai simt nimic pentru el!

Răspuns Câştigător
| toxikxXblondhaXX a răspuns:

Auzy textu tau a fos prea lung nu l-am putut citi dar iti dau un sfat in dragoste daca vrei orice sfaturi despre dragoste eu sunt psiholog pe internet nu am site-ul meu dar am id de mess blondutz_kid_simo@yahoo.com auzi acolo ma adaugi in lista pe messinger iar apoi eu te voi ajuta cu problema ta si recmanda-ma si altcuiva!

1 răspuns:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce te-ai combinat cu actualul daca il iubesti p fostul?sad

pai sti cum e vb aia"imi pare rau si de tine dar de mine mi' se rupe sufletul"

deci gandeste-te la tine gandeste-te ca tu il iubesti p fostul nu p el bine intr-adevar ca 2 ani usnt ceva dar nu poti sa mai stai cu el daca tu il iubesti p fostul pr

eu zicsa te desp d actualalul daca il iubesti cu adv p fostul si sa il ast pana iasa d ela inkisoare