| minime3 a întrebat:

Barbatii observa celulita femeilor in timpul sexului? E de preferat ca lumina sa fie difuza? Cum procedati domnisoarelor? Dar voi ce ziceti domnilor?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta daca femeia are celuluita sau nu, ca nu vede nimeni acest lucru, chiar si cu lumina aprinsa, barbatii iubind sufletul femeii si pasarica ei.
Ma rog, sa nu fie una de 100 kg care-i ingropata in grasime, dar si gusturile barbatilor difera, ca nici ei nu-s perfecti.

| VoidEternal a răspuns:

I don't care.

| Lupică27 a răspuns:

Ce simplu era inainte, ii dadeai uneia o floare, o ciocolata, desfaceai o sticla de vin si faceai sex.
Acuma, p l m, sa ai cazan, tractor, avion, stadion, sa ai nu stiu ce functie, sa fi patron, parul tau deranjeaza, ea sa nu aiba celulita, buzele de rata musai, bla-bla-bla. Vremuri de rahat, noile generatii nu or sa aiba o viata asa frumoasa cum am avut noi.

| Miruna333 a răspuns:

Observa daca sunt atenti, daca le iese in ochi, dar ar fi ultimul lucru care l-ar interesa in acel moment laughing Nu conteaza.
E de preferat cum iti place si cum te simti mai bine. Eu nu inteleg cum fac unii sex pe intuneric, fara sa vada ce se intampla. Daca e noapte, e alta, dar sa inchida lumina special pentru asta, na.

| Madaxo97 a răspuns:

Probabil ca o observa, dar in momentul ala intim nu le mai pasă de celulită laughing eu ca femeie prefer lumina mai difuza laughing din motive personale, care da, includ si celulita happy

| Andra08032005 a răspuns:

Ti-o observa stai tu linistita daca nu o observa ca na e intuneric o simt cand pun mana. dar na vb lu madaxo97. in momentele alea nu le mai pasa trebuie sa termine actul respectiv nu te gandi ca se va opriwinking Succes