| Andreiu68 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Mie imi place de o fata si acea fata nu ii place de mine.Eu as face orice ca sa ii fac poftele. Fata aceasta a spus ca ii plac baiatii asa ca mine,cu calitatilr pe care le am:Am 1, 74m inaltime, arat bine; am facut sala 1 an jumate, box 1an,invat la un liceu de prestigiu din oras,nu beau,nu fumez,sunt glumet,tin la glume,sunt sentimental,sensibil,milos,am ochii albastrii,nu sunt urat,dar nici miss,o situatie financiara buna,sunt baiat asa rau,golonas,, combini masini si telefoane cu alti baieti"Aceasta fata s-a indragostit de un baiat care sta in grupul nostru.Acest baiat are 14ani, fata 15 iar eu 17.Baiatul are 1, 75m inaltime,slab vai de el,uratel,si cu o situatie financiara nu prea grozava,tot timpul e trist,bosumflat,nu tine la gluma,toata ziua nu face nimica, vorbeste cand e intrebat si raspunde cu 2 cuvinte.Acest baiat nu o apreciaza,isi bate joc de ea, eu i-am mai spus fetei dar nu a vrut sa inteleaga.Eu am fost folosit de aceasta fata oarecum sa ii fac poftele/sa isi bata joc de mine, folosit ca ii fac poftele si pe post de fraier.Era zile cand o zi ma lua in brate,ma pupa,unde ma pueam eu pe banca se punea si ea,unde ma duceam eu cenea si ea,si zile in care nu ma baga in seama,imi raspundea cu sictir,daca ma asezam pe banca langa ea se ridica si se punea in alta parte.O zi ma iubea si ma imbratisa, o zi nu ma baga in seama si tot asa timp de 1 saptamana,cand in seara asta am realizat ca sunt folosit,si aceasta fata nu apreciaza ce e bun; si m-am gandit sa abandonez chestia asta sa stau dupa,,fundul fetei".I-am spus ca imi place de ea,o complimentam, dar aceasta facea o fata de aia:Ce-i cu tine ba? Si dadea si in mine cu palmele.Cand mergeam pe strada cu ea si cu alti baieti si fete din grup si aceasta fata vedea pe orice baiat care il cunostea ii sarea in brate si il pupa pe obraz,frunte,iar cand ies afara si intind bratele sa ma ia in brate se uita asa la mine,sau cand ii zic buna,imi zice un, buna asa in scarba-de vr-o 3 zile asa face.Primele dati ma lua in brate,ma pupa, acuma s-a schimbat.Ce spuneti de aceasta fata? Sa renunt sa o mai caut? De ce se manifesta asa?

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Pentru că eşti neinteresant...
Şi analfabet pe deasupra.
Poate tipa e sapiosexuală.

| Andreiu68 explică (pentru Doub):

Ba tu esti nebun?

| Doub a răspuns (pentru Andreiu68):

Puţin.

| sofisis a răspuns:

Deci...cam pampalau tu asa de fel. Inca nu ai priceput ca in adolescenta fetele iubesc baietii care le ignora? Aia care isi bat joc de ele?
Tu esti prea cuminte pentru ea.
Eu nu cred ca te place si cred ca ar trebui sa o dai jos de pe piedestalul pe care ai pus-o.

| e1xtz a răspuns:

Nu stiu la ce liceu de prestigiu te pregatesti, dar este clar ca limba romana si gramatica nu fac parte din programa.

| Andreiu68 explică (pentru e1xtz):

Da tu esti nebun?

| Coma21 a răspuns:

Mi-a luat ceva timp sa inteleg ce-ai scris, de fapt, unele cuvinte nu le-am descifrat laughing.
Bun, cel mai probabil fetei ii place de tine dar vrea sa fie curtata, sfatul meu, ignor-o putin, arata-i ca esti ok si fara ea, las-o sa simta ca te poate pierde! Fara mistouri fara chesti naspa, fi politicos si vezi-ti de treaba doar.