| MihaelaMiikii a întrebat:

Hei, cine are un mic sfat pentru mine happy
Incepe sa imi placa de un baiat, vorbim in fiecare seara, facem glume.dar la scoala nu prea ma baga in seama, bine nu pot sa zic ca niciodata, au fost zile in care ma i-a in brate, ma pupa

2 răspunsuri:
| edi05 a răspuns:

Incearca sa il inviti pe la tine sa faceti teme sau ceva de genul daca el nu are initiativa pentru ca daca tu nu zici nimic si el nu zice nimic nu o sa stii niciodata daca te-ar fi placut.
P.S.:invita-l in oras

| MihaelaMiikii explică (pentru edi05):

Multumesc pentru raspuns, acum mi-am reamintit parola de la aacest vechi cont laughing Tot ce am realizat este ca erau gandurii prostesti..si il vad doar ca pe un amic! Multi pupicii :*!