| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog mult! mi-am dat seama ca iubesc un baiat, foarte mult! el era despartit de fosta lui, de vreo luna, dar inca tinea la ea. ce-i drept ca mi-a zis ca ma simpatizeaza mult. de abia am inceput sa fim impreuna si azi cind am vorbit mi-a zis ca s-a impacat cu fosta lui, si a zis-o parca cu parere de rau, cind l-am intrebat ce s-a intimplat, a tacut 3-5 secunde si a zis "m-am impacat cu fosta", pe jumate de voce. am avut impresia ca a cazut cerul peste mine. eu stiu ca lui ii place de mine, deatita ca se vede. nici nu va inchipuiti in ce stare sunt acum( imi vine sa mor, si mai ales ca dupa ce am vorbit cu el, peste citeva minute mai nu m-a lovit o masina. eu il vreau foarte mult, il iubesc! sunt dispusa sa lupt pentru el. apropo fata aia pe linga relatia cu el mai are inca o relatie, cu alt baiat. si el nu stie asta. ajutati-ma va rog, ce as putea eu sa fac? eu totusi vreau sa lupt pentru el, ca in sfirsit am gasit un baiat care intr-adevar sa corespunda cerintelor mele. am incercat sa-l uit, nu pot, nici un baiat nu poate lua locul lui!( multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| candycane16 explică:

Eu o sa-i zic, dar cred ca e mai bine sa-i zic tete a tete, nu pe internet. unica ce mi-e in grija este sa nu sufere.

| ale24 a răspuns:

Spune-i adevarul.lupta pentru el. daca asa de mult tii la el trebuie sa stie ca iubita lui fuge dupa doi iepuri, si apoi el o sa aprecieze sinceritatea ta.fii alaturi mereu de el.mai devreme sau mai tarziu o sa-si deschida ochii

| DaxJoker a răspuns:

Deci ce trebuie tu sa faci este sa-l recuceresti eu sunt in acceasi ipostaza cu o fata...trb sa vb mult cu el si sa-i spui adevarul!