| CristiCri a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Vreau sa vorbesc cu o fata, pe care o plac.Cand vreau sa vorbesc cu ea incep cu "Buna" si nu stiu cu ce sa continui (sunt timid).As vrea sa ma ajutati cu o conversatie:
Eunerduna!
Eanerduna!
Eu:-...
Dau FUNDA celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Buna, ce mai faci?
Este foarte frig afara, sau doar mi se pare dor mie?
Ai ore grele azi?
Ce materie iti place mai mult?
Unde ti-ar place sa calatoresti in viitor?
Mie mi-ar place acolo... (si aici spui tu unde ti-ar place si de ce).
Ce carti iti place sa citesti?
Ce filme ai vazut recent si ti-au placut foarte mult?
Mai poti face referire la filme care le-ai vazut impreuna, ce anume ti-a placut cel mai mult, sau cat de comic a fost personajul respectiv...

| Pewtra a răspuns:

Sunt exact ca tine,poți începe ca-m așa:
Bună, ce faci?
După o întrebi ceva ca :Care este culoarea ta preferată?
Încearcă să afli înformați despre ea...
De exemplu daca îi sti zodia poți săi spui despre zodia ei, fi atent vezi cei place și discută despre lucrurile de care îi plac ei...
Zii niște glume, mai fai don cănd în cănd complimemte cabig grinrăguțo sau Frumușico.
Încearcă să vorbesti cu ea mai mult, dar nici so bați la cap.
Funda?

| Anonimplaygirlls a răspuns:

Vb cu ea pe Facebook,z ii buna, ea buna, tu :te am vzt nu stiu unde si ești frumoasă apoi îți zice mersi tu pe urma o întrebi ce cls e si apoi îi zici ca credeai că e sa zicem cu o clasă mai mare, noua fetele ne place să fim considerate mai mari. Apoi o întrebi ce Diriginta are, ce preda apoi mai discuti cu ea, o întrebi ce vrea sa i aducă Mosul, apoi o întrebi unde face Revelionul.
Hai ca te prinzi tu. Succes

| Sparmel a răspuns:

Salut, ce faci?
Iti place geometria? Ca ai forme bune
Iti plac verbele? Ca esti mai mult ca perfect
Tatal tau e brutar? Ca ai chifle bune

Funda?