| Biiiiia a întrebat:

Ajutati-maa! Eu sunt cu un baiat! dar am aflat de mai mult timp ca un alt baiat ma place dar nu eram sigura. Adica vorbeam cu el mai mult decat vorbeam cu iubithu. Dar mi se parte ca baiathu ala ma minte. si mi-a cerut combinatia si nu am acceptat. daca acum vreau sa ma apropii mai mult de el. dar el vorbeste cu mine mai inkis adica nu`mi zice tot nu prea are incredere in mine. :-s. ce sa fac ca sa ma apropii mai mult d el. si sa-i castig increderea?straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-ai zis ca ai iubit? nu stiu, cel mai bine ar fi sa discuti cu el si sa clarificati relatia dintre voi. Probabil s-a suparat ca l-ai refuzat, deci aici nu poti face altceva decat sa clarifici niste lucruri daca vrei sa mai ramaneti prieteni :* fundita?

4 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

@Biiiiia pai si 'iubithu'?
Pai cheama-l tu in oras, la un suchappy, in parc la o plimbare.etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci si ce ai facut prima data, sa te porti normal. El are orgoliul ranit si din cauza aia e mai inchis. Si plus daca te si placea si ti-ai facut prieten e normal sa se indeparteze

| Biiiiia explică:

Deci vreau sa raman cu prietenu meu dar vreau sa ma imprietenesc mai bine cu celalalt baiat care m-a placut si poate ma mai place! day dreaming

| CatalinaMicuta a răspuns:

Un singur lucru nu am inteles?
Tu vrei sa renunti la actualul tau prieten si sa incepi alta relatie cu acest baiat? Sau doresti sa ramai cu prietenul tau si pur si simplu sa ramai doar prietena cu acest baiat?