| anonim_4396 a întrebat:

Buna laughing Mai am o problemabig grin.Deci de un an si ceva imi place foarte mult de un baiat.In fine el nu a vrut sa se combine cu mine.In scurt timp s-a aflat prin scoala ca imi place de el din cauza ca mi-am pus increderea in cine nu trebuia si acel baiat s-a suparat pe mine.In fine a venit vacanta pe parcursu ei eram sigura ca l'am uitat dar dupa ce a inceput scoala din nou mi-am dat seama ca il iubesc.Am inceput sa ma inteleg cat de cat bine cu el tot anul asta vorbeam, radeam, mi-a lasat amintiri placute. Stie ca il plac. Dar de la un timp a inceput sa se poarte foarte urat cu mine si nu stiu de ce. Din cate stiu eu nu i'am facut nimic. Un sfat ceva? Fundita la cel mai bun sfat tongue

5 răspunsuri:
| adryutzza13 a răspuns:

Incearca sa-i explici ca tu nu mai poti vorbi cu el daca face asa...mai ales daca il si placi.atunci tu daca te simti bine cu el de fapt faci sperante ca vei fi cu el si de fapt nu e asa! eu zic sa treci mai departe ca daca mai vorbesti cu el te ranesti pe tine mai multwinking! Sper ca te-am ajutat big grin

| Vero1996 a răspuns:

Da dar faza e ca la scoala nu pot sa vb cu el si cand ii trimit smsuri sa intre pe mess sau cu cf nu raspunde... inca incerc sa gasesc un moment potrivit

| Vero1996 a răspuns:

El oricum nu prea vb cu mine decat dk ii zic ceva...

| EmoPrincess a răspuns:

Ai putea sa il intrebi Dc se poarta asa.Probabil din cauza ca stie ca il placi.De obicei cand un baiat se poarta urat cu o fata inseamna ca o place dar el nu vrea ca fata sa stie asta si o respinge.Sau probabil pur si simplu asa crede el. Daca continua nu il baga in seama si rasplatestel cu aceeasi moneda. Oricum vezi ce poti face!
Sper ca te-am ajutat! Crezi ca merit fundita?

| motanu a răspuns:

Incearca sa il intrebi de ce se poarta asa cu tine sau daca nu merge uita-lwinking sper ca te-am ajutathappy