| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! Am nevoie de sfatul vostru.
În decurs de 2-3 zile am avut cca 6 contacte sexuale. Toate protejate de la început și pana la final și cu ejaculare în afara. Dar și o mica partidă de petting după toate aceste contacte, iar penisul acelui tip, a intra foarte puțin (doar capul cum s-ar zice).
Luna trecuta mi-a venit ciclul, dar a și întârziat. A durat 8 zile, primele trei zile culoarea a fost roșie, iar restul mult mai închise negru/maro, cred. Îl simțeam blocat sa zic asa, iar cum am luat niște medicamente pentru asta, s-a si eliberat.
Iar acum în prezent, încă nu mi-a venit.
Sunt șanse sa fiu însărcinata?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Joaca la intrarea in vagin, cu un penis care a ejaculat si inca are sperma pe teava, poate sa lase femeia insarcinata, daca este in perioada fertila.

Răspuns utilizator avertizat
| ElNiku a răspuns:

Parerea mea e sa te droghezi, macar asa o sa ai un copil mai chill