| Alin2000Rr a întrebat:

Ajutor, am 17 ani și am făcut-o prima data cu iubita mea, la început mi-am pus prezervativul probabil nu am scăpat de tot aerul din el și am încercat, spunea ca o doare foarte tare asa ca am renunțat. Numai după 5 zile cand a dorit din nou, iar atunci i-a curs destul de mult sânge iar după câteva ore i-a curs din nou din momentul în care și-a introdus un deget, am început sa ne îngrijoram. Dupa 3 zile a vrut sa verifice dacă mai are scurgeri, a avut din nou dar mai puțin, iar din nou dupa 2 zile nu a mai avut, ce poate sa fie? Poate sa fie însărcinată? Prezervativul nu era spart, reamintesc ca nu am ejaculat...

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are o rana pe colul uterin, ar trebui sa o vada medicul ginecolog

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este insarcinata ai dezvirginat o de aia a curs sînge, si ea are tot 17 ani?

| Alin2000Rr explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, are tot 17 ani, ideea e ca i-a curs mult sânge și ia mai curs și după 3 zile

| Alin2000Rr explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cel mai probabil la asta ma gândeam și eu dar după doua zile, luni find prima data când i-a curs și joi ultima data, următoare zii a avut o scurgere maronie

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alin2000Rr):

Are o rana pe colul uterin, ar trebui sa o vada medicul ginecolog

| Violleta2022 a răspuns:

De preludiu nu ai auzit niciodata?
Daca aveai rabdare cu fata si-i facea un preludiu foarte bun, se excita, se dilata si nu avea dureri la penetrare si nici atatea sangerrari.

| Alin2000Rr explică (pentru Violleta2022):

Și sângerările ar trebui să se oprească, pot afecta menstruația sau în cele din timp doar se vindecă și o sa fie bine?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alin2000Rr):

Tu nu ai inteles nimic din ce am explicat aici...
eu m-am referit ca sangerarile sunt de la partidele sexuale dure, pe care nu ai rabdare sa le pregatesti, asa cum ar fi normal si bine pentru fata.
Invata sa faci un preludiu bun ca fata sa fie si ea multumita, ca risti sa o pierzi, fiindca asa cum te comporti acum ii provoci doar durere si disconfort, nu placere si nici interes pentru sex.
Citeste pe internet ce inseamna PRELUDIU si petrece 10-15 minute numai pentru ea, sa i-l produci, ca sa fie pregatita pentru sex.