| Alecsandraa97 a întrebat:

Ajutor! Sunt un pic speriata... maine merg din nou cu un baiat in oras si e posibil(nu sunt sigura) sa fim impreuna si sa vrea sa ne mozolim. Faza e ca eu nu stiu cum se facebig grin(va rog nu radeti si nici sa nu va bateti joc) Ce ar trebui sa fac? Ma gandesc ca o sa reactionez asa: sa ma sperii si sa ma trag la o parte. Chiar imi doresc de mult sa fac asta da nu stiu si mi-e frica(ca sa zic asa) voi la ce varsta v-ati mozolit?big grin
Adaug: el e mai mare ca mine cu ap doi ani si cred ca se astepta sa stiu sa fac asta. Mie rusine sa pun intrbarea asta...

Deci daca stiti cum sa ma ajutati, va rog si multumescbig grin! Astept rasp voastre cu recompesa de funda!

Răspuns Câştigător
| Anonima307 a răspuns:

Mozolit? ce-i aia? eu am auzit de sarut straight face dar ce sa-ti cer?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ubitha nimeni nu s-a nascunt invatsat.Asa eram si eu. aveam super multe emotsii si blah blah blah si cand am ajuns la punctul ala nu mai aveam nici un stres nimic, doar ca nu imi mai aduc aminte mai nimic laughing. Stai calma. e ceva ce simti si totul vine de la sine love struck

| Razvan a răspuns:

Mai tipul ala nu va sari pe tine ce naibaoh go on
Da-l naibii de mozol sarutati-va romantic. E mult mai placutwinking

| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai naturala. ce crezi ca el e asa de experimentat? la inceput probabil ca nu va veti descurca prea bine, dar pe urma odata cu trecerea timpului veti fi din ce in ce mai buni.
succes! :*

| Cretaker a răspuns:

Termenul 'mozolit' il folosesc doar cei cool ca ea.
Pur si simplu inchizi ochii si-i bagi limba in gura, o lasi acolo in gura lui ca sigur stie el ce sa faca.

Cam asa-i cu mozolitu'

| Cronki a răspuns:

Ce e asa greu? Ii dai si tu cateva limbi pe amigdale!

| lolitaa a răspuns:

Pai daca nu sti sa te mozolesti laughing)) baga o bomboana intr-un pahar cu apa si incearca sa o scoti de acolo cu limba laughingpoate asa inveti sa mozolestilaughing)))

| Cryzy a răspuns:

Pff, asa eram si eu. Pai daca nu stii uita-te la filmulete pe net ca sunt o groaza. Cauta pe youtube "How to kiss" sau "How to make out" poate te mai ajuta un pic sa intelegiwinking. Si stai linistita nu fi incordata. Apropiete de el incet in timp ce iti intredeschizi buzele. Umezestele un pic si incepe cu un pupic iar dupa aceea o sa continuie el si tu te iei dupa el. Lasa-te purtata de val si succes!

| MlleAnn a răspuns:

Deci missy prima oara m-am sarutat cu cineva cand am pierdut la carti. n-a fost deloc traumatizant, inveti din mers asa. happy

| spendsense a răspuns:

hee hee " Sa ne mozolim". Ma, nimeni nu s-a nascut invatat. Insa totu' vine de la sine. Relax!

| undertaker123 a răspuns:

Stai linistita alee ca e destul de usor doar i bagi limba in gura si te joci cu ea prin gura baiatului! bafta

| undertaker123 a răspuns:

De unde esti