| Miley_1353 a întrebat:

Ajutor! un baiat ma place, mia spusa ca ma iubeste.si eu il iubesc dar nu am curajul sa ii spun ceva. nu prea il bag in seama...deoare ce mie teama sa spun vreo prostie. cineva sa ma ajute! cum sa ii spus ca il plac?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai curaj de a vorbi cu el atunci ramai singura. Ei nu mai esti un bebelus ca sa te tine maicata in brate, acum sti sa mergi.

| Just4FunHD a răspuns:

Ah.deja m-am saturat sa dau de 1200 de ori acelasi raspuns.
Nu ii spui niciodata ca il iubesti sau ca iti place de el ci il faci tu sa te placa. Acum te las si pe tine sa te gandesti cum poti face asta.
Indiciu: suc, plimbare, fara mess sau telefon. De ce zic fara?
Pentru ca vrei sa citesti expresia fetei cand discutati unele chestii si vrei sa-l faci sa se indragosteasca de tine. Nu poti sa atragi pe cineva doar vorbind la telefon.
Bafta!

| ronin33dan a răspuns:

Deschide gurita si foloseste acele sunete prin care orice fiinta umana si bipeda le utilizeaza pentru a comunica! Succes!

| ZuZu_2582 a răspuns:

Cel mai simplu lucrulove struck afla idul lui de mess de la cineva, si spune-i pe mess ca al placi, apoi ajungeti la o intelegere! al si tu daca te place! si puteti fi impreuna!