| MADALINA_3307 a întrebat:

Iubesc un baiat foarte, foarte mult.insa nu stiu daca sa-i spun asta.Ne cunoastem de 2 ani, dar pana acum nu am avut curajul. Mi-e teama ca dupa ce-i voi spune ca-l iubesc nu va mai vrea a-mi fi prieten.
Ajutor! happy

Răspuns Câştigător
| PandaCrusher a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-i spui ca-l iubesti, probabil ca si el tine la tine foarte mult happy.
Si daca nu-i asa cel putin trebuie sa fii mandra de tine ca ai avut acest curaj si poti pune capul pe perna pentru ca mancar ai incercat happy.
ITI UREZ MULT, MULT SUCCES!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcate cu el si o sa te iubeasca.