| Mihai_3714 a întrebat:

Ajutor, va rog frumos.

Imi place de o fata din liceu, ( ea invata in alta cls. este in a 9-a, eu in a 10- ea)

Am reusit sa intru la ea in clasa. si sa zic.

Cine este seful clasei. Ea statea in prima banca si am chemat-o pe hol.

Nu am intrebat-o decat cum o cheama pe diriga s-a ca sa nu isi de-a seama dupa care am zis. Imi dai si mi-e idul tau? Ea a zis pentru ce? eu: Pai poate mai vb pe mess. mi l-a dat si ne-am zis pa.

Nu stiu cum o cheama si nici ea nu stie cum ma numesc si vreau sa stiu cum as-i putea vb cu ea mai mult. Astept sa imi de-a accept pe mess si ca nu stiu ce sa fac.

As vrea sa vb cu ea in persoana nu sa i zic pe mess ca imi place de ea. Ce sa i zic? plsss, funda MULTUMESC

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred c stie c o placi din moent ce i.ai cerut id-ul asa din primawinking, fara sa ii stii numele sau ceva, adc eu asa as interpreta ce aio facut tuwinking, e un inceput destul d bunthumbs up

4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai mai intai salut-o de cate ori o vezi, apoi incearca sa pornesti cu discutie cu ea, va imprietenitisi la momentu potrivit ii spui

| CHILIPIR a răspuns:

Intreab-o daca iti poate acorda 5 min in caz ca prietenul ei nu este gelos si asa afli daca are apoi dezvolti cu alte subiecte.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Poate ca e mai bine sa vb cu ea pe mes...sa vezi daca te potrivesti cu ea...nu te lua numa dupa aspectu fizicwinkingvorbeste cu ea pe mess.iesi cu ea de cateva ori iar apoi ea va intelege.si daca te refuza accepta cu capul sushappy

| Andru_6975 a răspuns:

Hey ceau.pai.daca pe mess nu iti da accept. i`o intr-o pauza si prima data intreba`o cum o cheama. daca are prieten, incepe cu chestii dinstea banale. dupa aceea spune-i ca daca ar vrea sa iesiti la un suc si vezi ce raspunde. Daca zice da inseamna ca va fi ceva. sper ca ti-am fost de ajutor.