| Mihai_3714 a întrebat:

Ajutor, va rog frumos.

Imi place de o fata din liceu, ( ea invata in alta cls. este in a 9-a, eu in a 10- ea)

Am reusit sa intru la ea in clasa. si sa zic.

Cine este seful clasei. Ea statea in prima banca si am chemat-o pe hol.

Nu am intrebat-o decat cum o cheama pe diriga s-a ca sa nu isi de-a seama dupa care am zis. Imi dai si mi-e idul tau? Ea a zis pentru ce? eu: Pai poate mai vb pe mess. mi l-a dat si ne-am zis pa.

Nu stiu cum o cheama si nici ea nu stie cum ma numesc si vreau sa stiu cum as-i putea vb cu ea mai mult. Astept sa imi de-a accept pe mess si ca nu stiu ce sa fac.

As vrea sa vb cu ea in persoana nu sa i zic pe mess ca imi place de ea. Ce sa i zic? plsss, funda, MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Bittersweet_8364 a răspuns:

Pai ati putea incepe prin a vb pe mess asa un pic mai mult si la liceu lucruri obisnuite. Stii cum ar veni sa continuati o discutie de pe mess. O saluti in fiecare zi, un mic flirt nu strica. O privire face cat o mie de cuvinte. Iar cand ajunge-ti sa va cunoaste-ti un pic mai bine poti s-o intrebi daca vrea sa iasa cu tine la un suc ca o consideri simpatica si asa.Nu fii prea insistent pentru ca s-ar putea sa se plictiseasca de tine.Mult noroc:*

2 răspunsuri:
| Extasy a răspuns:

Pai trebuia sa ii spui si tu ceva mai fumos la fata nu "pa" straight face. Salut-o tot timpul, zambeste-i, intreab-o ce mai face happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bag-o in seama cand te intal cu ea p hol, dai buna si intri cu ea in vb cmf etc dar mai intai afla si u mai multe despre eawinking