| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Ajuutorr! acum 3 luni mam i-am dat papucii prietenei mele pentru ca era prea obsedata de mine si ma sufoca! Cand i-am zis ca mai bine ne despartim nu a reactionat deloc ba chiar mi-a urat succes in viata cu zambetul pe buze si chiar m-a pupat pe obraz! Si de atunci nu m-a sunat deloc, acum o vreau inapoicrying(

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Pune-ti pofta in cui, nu o meriti

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă i-ai distrus sentimentele, ce pretenții mai ai să se mai uite la tine?
Cel mult cereți scuze și lasă loc de bună ziua.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu ce crezi mai Mi-ho-ho, ne purtam cu fiintele dragi ca si cu Hopa -Mitica, sau Alba-Neagra? Da-mi id-ul ei sa o felicit ca nu te mai baga in seama laughing

| Cosmin1I a răspuns:

Perfect...meriti din plin ce primesti. Unii tanjesc dupa putina iubire si altii ii dau cu piciorul.

| AMa19 a răspuns:

Buna dragule... asta ar trebui sa iti fie invatatura de minte. Ca sa nu te mai simti rau, ori iti faci alta prietena si incerci sa uiti de trecut ( iti va fi destul de greu, dar asta este ), ori i` spui in fata ceea ce simti, ca o iubesti si asa mai departe. Daca ea nu mai vrea sa fie cu tine, eu iti spun sa nu mai incerci si sa uiti de ea. Succes si sper sa iti rezolvi problema happy. fundita big grin?

| AngelliGina1981 a răspuns:

Data viitoare poate te descurci mai bine

| Chanel22 a răspuns:

Esti cam fraier laughing auzi la el cica il sufoca ca era prea obsedata Doamnee fereste! inseamna ca fata aia te iubea tu il loc sa apreciezi asta si sa o faci fericita te desparti de ea laughing ok atunci nu prea vei avea relatii stabile in viata happy
P.s. ca doi iubiti sa fie fericiti trebuie practic, sa fie obsedati unul de celalalt

| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

Pai,e vina ta, tu trebuia sa o rasfeti, te iubeste, insemna ca era suparata dar nu vraia sa vezi asta! intoarce-te la ea! spune-i cava frumos! bafta!