| xDirectioner5 a întrebat:

de curand am fost cu 2 colege la casa baiatului de care-mi place. Acolo, el cu inca 1 baiat erau urcati pe casa, noi cand i-am vazut ne-am aruncat in iarba ca sa nu ne vada, dar ne-a vazut pentru ca in seara aceea a sunat-o pe mama prietenei mele ca sa-i zica aceasta chestie, dar nu stiu daca chiar a sunat-o adica acea fata mi-a zis ca mama baiatului a sunat-o pe mama ei, dar nu stiu daca sa o cred pentru ca ea nu era agitata deloc azi, si acel baiat nu a mai prea vorbit cu mine cum se intampla de obicei, dar nici nu era suparat, nu stiu ce sa fac, adica a trecut o zi de scoala, dar imi e tare frica, pentru ca azi la scoala a venit mama acelui baiat, noi ne-am ascuns cat am putut, dar ne-a vazut, nu ne-a zis nimic, se uita doar ciudat la noi, cred, avea ochelari de soare deci nu am prea vazut. Si dupa aceea a plecat, ce sa cred, fata aceea minte ori nu? Ce sa fac!? Nu mai pot, ma intelegeam foarte bine cu acel baiat si nu vreau sa ramana cu impresia ca-s o obsedata! crying

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Wow unde era James Bond de Romania!

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Esti un fel de James Tont al sec 21laughing?

Răspuns utilizator avertizat
| MadaSweet18 a răspuns:

What the ***?! Operatiunea Black Ops cu trupa Commando?
Get a life, nu mai spiona baieti.

| xDirectioner5 explică:

Nu cred ca ati inteles, dar daca va bateti joc, ok. Eu doar am mers cu ele sa se convinga ca acolo locuieste dar ma rog. Multumesc pentru nimic!