| cookiemonster_3945 a întrebat:

Aloha. Imi place de un baiat care e a8a (ca mine) si e in clasa cu cea mai buna prietena a mea, dar ea il uraste. Imi place de el din clasa a5a si vorbim numai pe mess. Nu ne salutam deloc la scoala. De curand am inceput sa vorbim mai mult si ne jucam impreuna League of Legends. (ma joc numai pentru ca am sansa sa stau cu el) Am mai placut baieti, dar pe el il plac intr-un mod special...Cand vorbesc cu el pe mess, sau cand il vad la scoala am fluturasi in stomac si tremur toata. Cum pot sa ii atrag atentia, sa stea cu mine sau macar sa ma salute? happy (btw, fumeaza :d )*dau fundita* happy
Danke schon. Elenna. xD

Răspuns Câştigător
| Blondaaa_2156 a răspuns:

Hi Elenaa :*
Stiu cum iibatting eyelashes, si prietenu meu fumeaza straight face, si ii mai mare decat mine cu 5 ani love struck! Nu vreau sa comentezi sau asabatting eyelashes. Deci :
-Spune-i ca iti place de el, si ca simti ceva pentru el, iar daca si el simte acelasi lucru, va lua o decizie big grin; daca nu, ghinion, chiar nu ai ce facebatting eyelashes
-Cu fumatul thinking, intreaba. l daca s.ar lasa pentru. tinebatting eyelashes
Dar oricum, baga id candii. bubble si promit sa te ajuut >:d<
ne auziim >:d

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa te salute, atunci saluta-l tu pe el, baga-te in seama cu el, striga-l cand il vezi, intreaba-l ce face...etc.ca sa vada ca ii acorzi atentie! Bafta! :*

| Anahiteamo a răspuns:

Daca vrei sa vb si la scoala, saluta. l, baga. l in seama, spune. i pe mess ca vrei sa ii spui ceva la scoala si asa puteti sa creati un subiect de discutie. Si incearca sa iti invingi acei fluturasi si sa nu mai fi atat de emotiva pentru ca poti cade in vreo capcana a altor baieti. Bagati-va in seama. Daca nu ai aflat inca, intreaba. l ce fel de fata ii place si vezi daca te place sau daca nu incearca sa il cuceresti. Bafta!winking

| Deea10_8134 a răspuns:

Dar de ce nu ii zici tu prima buna la scoala?:s... ii spui buna, il intrebi ce face. sau poti sa te duci singura undeva si cand te intalnesti cu el il intrebi daca vrea sa mearga cu tine. nu prea are cum sa te refuzethinking o sa-ti fie cam greu. si mie mi-a fost la fel.mai ales cu toate emotiile pe care le aveamlaughing. si faptul ca te joci cu el e un semn foarte bun. adica aveti ceva in comun. de ex acum ca a venit iarna il poti intreba daca vrea sa mearga la patinoar, dar sa mai iei pe cineva cu tine. asa iti va fi mai usor.baftawinking

| Mircea_Rodica_1970 a răspuns:

Problema ta e ca ai pus intrebarea asta pe rubrica de jocuri video fraiero!

| naomy88 a răspuns:

Pune-ti ceva sexi si asa ii atragi atentia! dar fal sa creada ca nu esti interesanta de el. lasa-l pe el sa faca primul pas sau fal tu ca daca astepti mai mult ai ocazia sa il pierzi pup