| Fluffy_2785 a întrebat:

Hi, all! Imi place mult de un baiat. Dar eu nu stiutiu ce simte el pentru mine. Vorbim doar pe mess. dar vorbim numai asa, ce faci, cum a fost azi, cum la scoala, etc. spuneti-mi va rog ce pot sa fac ca sa ii atrag atentia...ca sa-i placa si lui de mine! ajutati-ma((((. FUNDA^^!

5 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa stim:va intelegeti bine? e glumet? te tachineaza? sunteti la scoala sau la serviciu? daca te tachineaza,si se uita dupa tine,roseste si i se incalceste limba in gura poti sa-l intrebi daca te place, daca nu incearca-ti norocul. Daca nu, asteapta si vezi daca te intreaba daca vrei sa fii prietena/iubita lui.Bafta multa!

| Fluffy_2785 explică (pentru LiviuAlan):

Pai pe mess ne intelegem bine big grin, e glumet, suntem la scoala. dar nu prea se intimpla cum ai spus tu. si nu stiutiu ce sa faccrying(((((

| LiviuAlan a răspuns:

Chiar nu stiu...Intreaba-l si vei afla.winking Bafta(o sa ai nevoie)

| anticocalar101 a răspuns:

Pune l sa te invite la un suc(dar sa creada ca este initiati va lui)
Ii zici ca ai vrea sa l cunosti personal si bla bla bla.

| Fluffy_2785 explică:

Eu sunt cam timida, si nu stiu ce sa vorbesc cu el...