| wannabe a întrebat:

Alt contact sexual in afara de cel obisnuit este considerat pacat?

9 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Şi contactul sexual simplu este considerat un păcat dacă nu e în scopul reproduceri. Aşa că, stai liniştit! Baftă!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ori sunt pacate toate, ori nu-i pacat niciunul!

| vyolycy a răspuns:

Este pacat si contactu normal... e legat de precurviri...asta daca nu esti casatorit/a

| Daiana_1431 a răspuns:

Te poti exprima mai coerent?

| lavynika a răspuns:

Pf. voi chiar va legati de chestiile aztea cu pacatu?laughing...nu, de ce sa fie pacat? pacat e sa faci rau, sa omori pe cineva.Asteas sunt pacate dupa mine.oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Shinen a răspuns:

Am citit pe net ca sexul oral este un pacat si contactul sexual in afara casatoriei se considera pacat.

| midas92 a răspuns:

Bai daca e pacat dc oare a fost dat? ganditiva is unii nu gen eu care fac sex si zic in timpu ila Vai Doamne bine ai deci dupa parera mea ai ca o multumire pentru ca a fost dat sa-l faci... Spor la treaba laughing)

| Nik a răspuns:

Pf. voi chiar va legati de chestiile aztea cu pacatu? nu, de ce sa fie pacat? pacat e sa faci rau, sa omori pe cineva.Asteas sunt pacate dupa mine.