| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Alta povestioara mai lunga. dar de. acum este despre altul. lol
Deci m-am desp de celalalt care se ruga de mine k atunci cand vin din italia sa ne impacam.incepuse sa ma dispere si oricum nu tineam la el.in plus m-am mai pus si cu fratiso un pic.deh. acum mie imi place de un baiat cu un an mai mare k mine dar el e tipul de baiat mai smecheras.nu se pune decat cu fete mai mari sau de aceashi varsta cu el.am avut curajul sa il intreb si mi-a zis ca are prietenahappyce ghinion. dar acum ca stie in urm pauze imi zambea mereu. din pacate are pus pe facebook ca e indragostit pana peste urechi de fata cu care ecrying(((mie imi place de el.si ma simt penibil cand il vad...credeti ca am vreo sansa? va rog nu va bateti joc. ce pot sa fac? am si id lui dar nu vreau sa-l stresez.cum fac sa ma apropii de el? dau funda la cel mai intelegator si folositor raspuns.mersik

Răspuns Câştigător
| ArcticMonkey a răspuns:

Stai chill, o va lasa pe parasuta aia pentru tine ma...dar problema e ca poate te va lasa si pe tine pentru o parasuta... straight face
eu sper ca nu! incearca si tu.ca nu-l mai vreau p ala ca tata rolling on the floor

1 răspuns:
| alexandra033 a răspuns:

Uite.cred ca poti sa ii spui pe Messenger (Ca e mai usorbig grin) tot ce simti pentru el,nu ezita nimic! Descarca-te si spune-i ca nu iti este egal sa stii ca are prietena, ca tu vrei o relatie cu el, ca il placi.Sau alta optiune este sa te imprietenesti cu el adica amici mai buni,sa iesiti afara la sucuri sa te integrezi pe langa el; ca sa vada cum esti tu c adevarat,si ce vrei de la el,sa aiba ocazia sa te cunoasca, si poate intre timp nu o sa mai aiba prietena, si sunt sigura ca te place daca spui ca iti zambeste.Sau poate ca te place si el si ii este naspa sa iti spuna sau sa nu il refuzi, si poate de aia ti-a spus ca are prietena. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu.Sau sa nu fie prea tarziu.:*:-)