| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare k mine dar el e tipul de baiat mai smecheras.nu se pune decat cu fete mai mari sau de aceashi varsta cu el.am avut curajul sa il intreb si mi-a zis ca are prietenace ghinion. dar acum ca stie in urm pauze imi zambea mereu. din pacate are pus pe facebook ca e indragostit pana peste urechi de fata cu care e(((mie imi place de el.si ma simt penibil cand il vad...credeti ca am vreo sansa? va rog nu va bateti joc. ce pot sa fac? am si id lui dar nu vreau sa-l stresez.cum fac sa ma apropii de el? dau funda la cel mai intelegator si folositor raspuns.mersik

3 răspunsuri:
| geanyna19 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu mai incerci sa te apropii de el pentru ca doar te vei amagii.E clar ca el nu e genu de baiat care,, te place''. Plus ca are si gagica.Zambetele pe care ti le ofera sunt ironice.El nu vrea decat sa se amuze pe seama sentimentelor tale,nimic mai mult.
Incearca sa fi indiferenta, iar daca el te place cu adevarat va veni singur la tine, pentru ca stie deja ce simti pentru el.
sper ca te-am ajutat.succes:*

fundita?happy

| Alexandrumar1 a răspuns:

Zi-mi varsta ta, aratami o poza cu tine, si iti zic daca a sanse.+a scris ca e indragostit de fata aia peste urechi pentru anturaj.Sinu mai folosi "Plashe" ci placewinking

| IoAnA2 a răspuns:

E simplu spune-i ce simti pentru el, si eu am iubit un baiat si i-am spus si a marturisit ce simtea si el pentru mine si sa legat o relatie