| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare k mine dar el e tipul de baiat mai smecheras.nu se pune decat cu fete mai mari sau de aceashi varsta cu el.am avut curajul sa il intreb si mi-a zis ca are prietenace ghinion. dar acum ca stie in urm pauze imi zambea mereu. din pacate are pus pe facebook ca e indragostit pana peste urechi de fata cu care e(((mie imi place de el.si ma simt penibil cand il vad...credeti ca am vreo sansa? va rog nu va bateti joc. ce pot sa fac? am si id lui dar nu vreau sa-l stresez.cum fac sa ma apropii de el? dau funda la cel mai intelegator si folositor raspuns.mersik. de fiecare data cand ma vede ba intra in mine usor cu umarul ca sa imi atraga atentia sau da cu mana lui peste mana mea.azi m-am impiedicat si el m-a luat in brate. oare am vreo sansa cu el. ieri am fost de servici pe scoala si am fost trimisa la clasa lui sa intreb de un catalog si el sta in prima banca exact langa usha.si eu vb cu profesorul despre catalog si el ma intreba ce fac ba chir m-a luat usor de mana si apoi mi-a dat drumul. ce ciudat. eu vreau sa fiu cu el dar el e genul mai smecher.cum am mai zis.helpppp.dau funda la cel mai de folos raspuns

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Dacă ai menționat că are prietenă s-ar putea să te folosească. Poate vrea să te tenteze cât de tare ești în fața lui. Poate că ar trebui să vorbești cu el ca un amic. Să nu-l consideri mai mult happy

| stejara2 a răspuns:

Sincer, te-as sfatui sa stai in bancuta ta, chit ca iti place tipul, cu un,,smecheras" ca asta nu vei avea parte de iubire, ci doar de o partida de sex pe fuga si ascuns, te va folosi si apoi iti va intoarce spatele, vei ramane plangand si te vei intreba de ce i-ai cedat, doar stii din strat cum stau treburile, de ce sa te legi la cap daca nu te doare?
Tu il iubesti, el doar te doreste fizic, dragoste nu e caci singura ai spus ca stii ca e indragostit de tipa cu care este acum, daca ai fi tu in locul ei cum te-ai simti daca alta te da la o parte?

| YoungHomie a răspuns:

Nu stiu dc alergi dupa dinastia daca sti k e mai smecheras si umbla dupa fundu altoralaughing cand gasesti o gramada de baieti frumosi peste totlaughing

| AleXxX007 a răspuns (pentru YoungHomie):

Ei stii cum e,, dragostea asta,, cind pui tzinta intr-un punct,, cei in jur nu mai observi!

| Awesom a răspuns:

Deea ia-ti gandul de la el mai ales daca e indragostit de alta fata sau daca chiar il vrei baga-i strambe iubitei lui ca o inseala(sa presupunem ca proasta te va crede)se vor desparti si atunci tu vei profita si il vei avea iubit pe vecie(poate chiar veti supravieti ca cuplu o zi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu incerci nu sti ce va urma totusi sincer nu vad ce va iesi din povestea asta

| AleXxX007 a răspuns:

Pai dac ai vazut ca atentzie din partea lui este cit de cit,, actzioneaza,, nu ashtepta dragostea sa vina la tine,, caut-o tu pe ea, deviza celor indragostiti, si dai de stire ca mergi in preintimpinarea lui, os faca efect sper,, SUCCESE!