| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare k mine dar el e tipul de baiat mai smecheras.nu se pune decat cu fete mai mari sau de aceashi varsta cu el.am avut curajul sa il intreb si mi-a zis ca are prietenace ghinion. dar acum ca stie in urm pauze imi zambea mereu. din pacate are pus pe facebook ca e indragostit pana peste urechi de fata cu care e(((mie imi place de el.si ma simt penibil cand il vad...credeti ca am vreo sansa? va rog nu va bateti joc. ce pot sa fac? am si id lui dar nu vreau sa-l stresez.cum fac sa ma apropii de el? dau funda la cel mai intelegator si folositor raspuns.mersik. de fiecare data cand ma vede ba intra in mine usor cu umarul ca sa imi atraga atentia sau da cu mana lui peste mana mea.azi m-am impiedicat si el m-a luat in brate. oare am vreo sansa cu el. ieri am fost de servici pe scoala si am fost trimisa la clasa lui sa intreb de un catalog si el sta in prima banca exact langa usha.si eu vb cu profesorul despre catalog si el ma intreba ce fac ba chir m-a luat usor de mana si apoi mi-a dat drumul. ce ciudat. eu vreau sa fiu cu el dar el e genul mai smecher.cum am mai zis.helpppp

1 răspuns:
| Zo0omy a răspuns:

Daca si lui ii place de tine da o sa vrea sa "stea" cu tine. Daca nu... nai sanse.Si pana la urma urmii degeaba e smecheras ca si el iubeste ca toata lumea...