| maraioana a întrebat:

Am 11 ani. ma place un baiat si si eu pe el. nu stiu ce sa fac ca sa reusesc sa fiu cu el. el e foarte rusinos, iar eu nu stiu ce sa fac ca sa ne apropiem

4 răspunsuri:
| KellyK13M a răspuns:

Vorbeste mai mult cu el si eventual poti sa il intrebi daca vrea sa fie prietenul tau. Bafta!winking

| mihaela_8638 a răspuns:

Sunteti prea mici pe bunesad
mai asteapta...

| xBaIaTuNiKaTx a răspuns:

Frate...esti cam mica mai asteapta cativa ani pana invetzi si uh ce e iubirea adevarata si ai sa vezi ca o sa mearga...winking

| EuDuDa a răspuns:

In primul rand nu ai varsta potrivita pentru o relatie, in al doilea rand ai asteapta macar un pana sa va aveti ca fratii pe la 13 ani o sa fii in regula si destiul de pregatita pentru o relatie