| Sarra2121 a întrebat:

Imi place de un baiat,dar el nu stie ca exist,nu m-a vazut niciodata. Nu avem prieteni comuni, si nu stiu mai nimic despre el. Vreo idee cum as putea sa ne apropiem? Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| Sa99 a răspuns:

Dacă ești îndrăzneață, ai putea să îl cauți tu pe net și să vorbiți sau pe la școală. Dacă ești timidă, ar trebui să treci peste ea, deoarece "cu rușinea mori de foame". happy Sper sa nu fii timidă! Succes!

| MadalinaRalu a răspuns:

Buna! Pe facebook, ii trimiti un mesaj ( vorbesti cu el putin ) dupa spune-i sa va intalniti la un suc sau ceva.Baietilor le plac fetele curajoase, chiar si daca ele fac primul pas! Si daca va accepta intalnirea, SA FI CUM ESTI TU DE OBICEI ( naturala ). Baftaaa! Funditaa? happy