| phobemalyylam98 a întrebat:

Imi place un baiat mult si i-am zis in gluma ca imi place de un alt baiat(si acum nu stiu cum sa ii arat ca imi place de el)apropo si lui ii place de mine dar e rusinos

3 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Te duci direct la el si i spui ca il placi pe el.si ca a fost o gluma.trebuie sa mai ai si oleaca de tupeu in viata>big grin

| alinutzu_6299 a răspuns:

Daca ii place
zi asa :stiu ca si tie iti place de mine si mie imi place de tine hai la un suc faci cinstelaughing eu asa am facut doar ca sunt baiat

| PLoietre a răspuns:

Daca stii sigur ca te place, ii spui in fata ca il placi