| micheilla a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma simpatizeaza. Nu vorbim de foarte mult timp de vreo saptamana. Vreau sa ne apropiem unul de altul mai mult si nu stiu cum si daca merge sa formam si un cuplu. Voi ce sfaturi imi dati? Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in Las Vegas si faci o cununie civila care sa dureze 3 zile, si un copie falsa a lui Elvis o sa te conduca la ceremonie, si daca nu va place, oricum dupa 3 zile actul devine nul!