| Cristizzaaa a întrebat:

Am 12 ani si am penisul de 5 normal si 10 ridicat si colegii rad de mine, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Omule, al meu e peste 17 in erectie, dar in stare flasca e in marja de eroare, cantitate neglijabila, cum iti explici ca ma duc cam la doua zile la bazin, unde fac un dus inainte si unul dupa, dezbracat, in mijlocul altor barbati?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai putea sa iti cumperi pantaloni si sa nu mai mergi in pu.tza goala sa o vada toata lumea.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Sa ignori colegii si sa lasi penisul sa creasca natural, fara chimicale.

| minrest a răspuns:

Si ca raspuns pe fond, are tot timpul sa creasca.

| minrest a răspuns:

Mi-ai dat funda, multumesc, dar nu mi-ai explicat; iti spun eu de ce merg fara probleme: nu imi pasa ce cred altii.

| artemidak a răspuns:

Wtfff?
Asta vorbiți voi la 12 ani?
Ma rog, nu e treaba mea.
Pai e normal.
Nu ai ce sa-i faci...

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Da de unde stiu colegii tai de cat o ai tu?

| DRionutST a răspuns:

Penisul tău este în dezvoltare tinere, el începe sa crească în dimensiune de la vârsta de 10-12 ani și se oprește din creștere la vârsta de 17-18 ani. Stai liniștit ca nu o sa rămână asa...