| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema
Am 14 ani si am penisul de 21 cm,iar cand ies la tabla colegii rad de mine ca se vede umflat
Ce sa fac?, e normal sa o am asa de mare la varsta asta?:/

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Deja unii exagerati cu marimea, bine ca nu ai zis ca o ai de 25, dar nu mai conteaza. Macar tu ai cu ce sa te mandresti si nu cred ca chestia asta e de ras. Probabil o fac din gelozie.

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu mai minti!

| refid a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca tu crezi ca mint!
Vrei si o poza?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai masurat corect, foarte bine ca este asa mare. Nu trebuie sa te rusinezi cu ce ti-a dat natura. Altii o vor mare si tu te rusinezi cu dimensiunea pe care ti-a dat-o natura. Lasa colegii sa vorbeasca si tu sa fii mandru ca o ai asa mare. Ca sa nu se mai observe cand iesi la tabla, incearca si ia niste chiloti mai stramti care sa-ti tina penisul mai apropiat de corp.

| refid a răspuns (pentru Emilian65):

O sa vad, imi este rusine sa ii spun mamei mele
Dar na vad eu cum fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai taie din ea. Si din minciuni.

| Logann a răspuns:

Stiu cum te simti. Eu am ajuns cu el la 79cm si efectiv ma doare si lesin cand trec fetele pe langa mine.

| Randomuser2000 a răspuns:

Mai taie din el, baga ti in cur

| Chetys a răspuns:

Acum rad ei, peste 5 ani vei rade tu de ei, te asigur

| JonBovi a răspuns:

Salutare! Ma cheama Lepy si am 8cm la 17 ani! si eu am aproape aceeasi problema! De mine rad ca e prea mica si ca nu se vede. Eu cred ca ar trebui sa le spui ca tu macar ai penis, si unul mare! Fetele au orgasm la cei 8 ai mei, asa ca tu esti norocos. Mai taeziu o sa atraga multe fete

| sweetys a răspuns (pentru JonBovi):

Nu e neaparat ca daca e mare poate sa aduca fetele la orgasm. Ce e prea mult strica. Poate crea disconfort ( durere) si fata sa nu mai ajunga la orgasm. Nu tot ce e mare e si bun. Acum depinde cat de bine o sa o foloseasca.

| Randomuser2000 a răspuns (pentru JonBovi):

Rip

| refid a răspuns (pentru JonBovi):

Multumesc!

| refid a răspuns (pentru sweetys):

Multumesc si tie!

| refid a răspuns (pentru JonBovi):

Multumesc! Acum o sa am mai multa incredere
Oare e legat de faptul ca tatal meu e american?, americanii au penisul mare?
Dupa cum se vede si tatal meu o are mare dar se poate sa fie legat de chestia asta?
In coleg de al meu are penisul foarte mic si tatal lui il are destul de mare(l-am vazut cand isi facea nevoile)

| Anonimul_Anonim_1980 a răspuns:

Uite aici 3 pasi care te vor ajuta:
Pasul 1: Mergi in bucatarie!
Pasul 2: Ia de acolo toporul
Pasul 3: Ascute toporul
Pasul BONUS: Dai cu toporul in zona genitala, nu e nimic daca nimeresti si un testicul.