| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 -14 ani si am **** de 10 cm ce ar trebui sa fac ca sa fie mai mare? vreau raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| RzC_2505 a răspuns:

Stai linistit, nu iti incepi viata sexuala de acum si va mai creste, pana pe la 19-23 ani! Dar ca sa si creasca iti recomand o alimentatie sanatoasa dat fiind faptul ca esti in perioada cresterii! Daca esti supraponderal, este simplu, pune-te pe slabit, deoarece exista o conditie numita "penis ingropat" in care penisul este acoperit de grasime si este constrans subtantial! In rest stai linistit, o sa creasca de la mama natura! Nu face vreo prostie pe care sa o regreti mai tarziu!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Crede-ma ca asta nu e o intrebare la care se dau raspunsuri serioase.Cand crezi ca ai vreo problema mergi la medic.Noi aici incercam sa ajutam, dar exista si limite.Ale rusinii, ale bunului simt.Nu le depasi, vei fi pesiflat.Si rau!

| Flav a răspuns:

Cat? 10? Am o sfoara si padurea e langa mine.

| ascovit a răspuns:

La varsta ta nu cred ca marimea penisului ar trebuis a te intereseze, iar alte tehnici decat cele ce se efectueaza cu bisturiul nu exista. Se spune ca masturbarea ajuta, insa crede-ma ca nu are nici un efect din cate m-am informat eu. Ba din contra, aduce la ejaculare precoce.

mai bine ai pune mana pe carte!

| Muci99 a răspuns:

Da am inteles fratii mei okwinkingwinking