| Robi673547 a întrebat:

Salutare. Cum ar trebui sa fie un om de treaba pentru voi, cum sa se comporte, ce sa faca etc... vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Un om de treaba trebuie sa fie un om serios, in sensul ca atunci cand spune o vorba sa se tina de cuvant, sa fie deschis, onest etc. Aici poti spune multe, depinde la ce te referi tu exact. Poti spune despre un vecin ca este de treaba chiar daca nu e o persoana glumeata, deschisa, dar care te-a ajutat cu ceva odata, si poate si gratis. Sunt multe de zis si exemple o gramada.