| WTFuck a întrebat:

Am 13 ani si am cunoscut un baiat si ne-am imprietenit si acum suntem impreuna si ne-am sarutat chestii din astea ...si ieri cea mai buna prietena a mea a venit in cartier si toata lumea zicea ca m-am schimbat dar apoi am zissa ma inteleaga si nu a fost nimic ne-am impacat treaba e ca sta in Bucuresti el, vine aici doar in vacante ieri a plecat si vine peste 2 saptamani si mie mi-e dor de el ce sa fac?crying sad Si a zis ca nu stie sigur daca mai vine vacanta asta dar s-ar putea sa vina peste 2 saptamani dar nu stie sigur il iubesc, ma iubeste si ne e dor unul de celalalt vb la el sau p mess dar ce sa fac sa nu mai imi fie dor de el asa de tare? help me FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| little4angel a răspuns:

Incearca sa nu te gandesti non-stop la el, mai iesi si tu cu prietenii la un suc, si in perioada in care el e la Buc convinge-ti parintii sa te duca pe acolo, daca nu reusiti sa va vedeti vb pe mess cu web, ca sa va si vedeti. :*

4 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Esti cu el? de cand esti cu el? deja va iubiti? omg straight face ai 13 ani. o sa ai timp destul pentru baieti. si nu pune la suflet orice idiot care spune ca se intoarce dar nu stie sigur cand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea am inteles povestea straight face ar trebui sa o editezi, ca sa-ti pot raspunde happy

| stefanescu3_8007 a răspuns:

Cautati pe alu sau distreazate cu prietenele funda?

| olivia55 a răspuns:

Eu zic ca cel mai simplu e sa ii spui totul mamei tale sh sa ii explici cat de mult il iubesti si sa o rogi sa va mutati in bucuresti...sau iti dau eu datele mele de contact fugi de acasa vii la mine sh te conduc eu la el