| Barblaster a întrebat:

Is pe contul lu varameu sa nu ma parati plzhee hee. Oke deci am o poveste f interesanta si nu stiu ce sa fac straight face. Ajutima plz dau funda.DECI:

In primul rand, eu am 13 ani si sunt baiat.Asa, acu 1 saptamana la scoala, era pauza mare si am ramas eu si cu 1 fata si 1 baiat(ei sunt 1 cuplu). Asa ma rog fata povestea cate ceva si eu ascultam.Vine o alta fata in clasa k si-a uitat ceva.In ainte sa plece a venit si mi-a soptit la ureke:"Sunt insarcinata". Aku krek orice om care aude asta de la una sigur primele lui cuvinte ar fi "Cu cine?". Si asa au fost si ale mele.Problema e ca l-eam zis fix in timp ce vorbea cealalta fata si a iesit ceva f uratlaughing. Ma rog aia m-a pleznit si a plecat suparata.Eu raman singur cu fata asta in clasa.Incep si ma i-au la cearta. K dc ai facut, k uite de aia, k etc etc...

Ma rog deci noi stateam la injuraturi si brusc se "aprinde o scanteie" si ne sarutam. Tin sa anunt ca a fost primul meu sarut EVER si mi-a placut nespus de mult :X. Da n-eam sarutat fix in mijlocul discutiei.Ma rog a fost un sarut destul de lung ( zic eu) k a durat gen 5 secunde.Ma rog faza e k cuplu acela de care ziceam n-ea prins si aman2 n-eam rusinat, neam facut rosii k dracu la fata si am mers in banca sa asteptam sa se sune.Aia isi bateau joc de noi, logic.

In fine ziua se termina si eu eram gen fericit, intru pe mess cand ajung acasa si o intreb daca vrea sa fim impreuna. Ce sa crezi? Face:Nu sunt pregatita sa am o relatie.Eu is gen mai perseverent, si nu ma dau batut. Ziua viitoare, dupa scoala stateam la barfa si din nou, in mijlocu vorbei, am sarutat-o :X. Ea se rusineaza si fuge pana in baia fetelor.Eu stau s-o astept la usa, incep sa strig:Ai diaree, dc nu vii? Ziua piere, parca stiam k chiar nu vrea sa fim impreuna.Merg acasa si vad 1 mesaj pe telefontonguelzzz iartam-a am fost 1 proasta.straight face

Nu stiam ce sa cred.In fine i-am dat 1 mesaj sa intre pe mess, am vorbit si n-eam impacat, am devenit prieteni(gen kiss ). De atunci si pana ieri eram bine mersi. O vedeam k mereu se dadea la mine, o luam in brate, ne sarutam, ne mangaiam(am fost de servici luni si am stat non-stop cu ea). Asa ajungem la miercuri cand a inceput sa ma respinga.La genul rau-daca vroiam sa o iau in brate imi intorcea kuru si zicea lasa-ma dracu in pace.Tot asa pana cand intr-o pauza Am luat-o de umar si am intrebat-o daca mai suntem impreuna. Ea a zis ca poate.Eu m-am suparat, iar n-eam luat la injuraturi.Cand sa sara scanteia aia iar, nu am lasat-o sa ma sarute si am plecat.Astazi la scl, treceam pe langa ia, cuplu ala zicea:"Uite-ti ma femeia!" sau "Hai sa va mai lingeti putin" etc.

Eu o respingeam de fiecare data cand vroia sa vb cu mine(la drept, o merita). O data vine asa suparata la mine si zice ca suntem impreuna si dc sunt suparat pe ea. Ii rasupund k numai suntem impreuna, si din nou plec. O vedeam in coltu clasei cum plangea consolata de 2 fete.Parca m-i se rupea sufletul.Nu stiu ce sa mai cred straight face. Acu e pe mess(eu sunt pe invi) si are la status trei fete dinalea cu lacrimi si langa are"parasita'. Aku nu stiu, sai mai dai o sansa? Poate isi bate iar joc de mine? Nu sunt cine stie ce fat frumos sa zic am luat alta pa, si nici nu vreau caci eu inca o mai iubesc.

Realizez cam scris cam mult laughing. Plz help TPUbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| YqLmX a răspuns:

Hmm.Interesanta poveste
Inainte de a iti spune parerea mea,trebuie sa mentin:Ai o imaginatie extraordinara!
Asa,deci daca tu chiar crezi ca o iubesti si invers,nu merita sa te desparti dintr-un motiv asa prostesc,poate era prost dispusa in ziua aia,probleme cu familia,una alta...
Dar ia o decizie potrivita, pentru ca s-ar putea ca dragostea pe care zici ca o ai pentru fata respectiva sa nu se transforme in obsesie.
PS:vezi ca este butonul ''alege castigator cu o funda deasupra'', press it! Succes!

| Barblaster explică (pentru YqLmX):

laughing Ce ma fraeresti tulaughing.

15 răspunsuri:
| Barblaster explică:

O sa am gandesc inainte sa dau funda asta, sa vad acum daca ne impacam.

| Barblaster explică:

Hay k m-am impacat cu ea pe mess :X.Ms tuturor(plz nu-i spuneti lu varameu ca am intrat pe contul lui laughing ).Aku vorbesc pe mess, da inainte, castigatorul esteee Vraj3aLa

| Barblaster explică (pentru Barblaster):

E junior nu poate primi funda, scuze.

| crhh a răspuns:

E cam devreme pentru relatii, dupa parerea mea, dar fata asta inca e o copila asa cum esti si tu, totodata daca tu gandesti matur, iar ea gandeste copilaros e o relatie esuata clar.

| razekery a răspuns:

Te-ai suparat prea usor :p cand apare vreo problema purtati o discutie serioasa. te duci la ea iti ceri scuze ca ai actionat asa copilareste si va impacati tongue cand se mai intampla faze dinalea ca te ingora o iei si i spui ce s-a intamplat ce ai haide sa vb nu imi intoarce spatele nu te juca cu sentimentele.

| Barblaster explică (pentru razekery):

Ni s-a zis ca ne certam k aia casatoritii laughing. oricum krek ai dreptate ii dau buzz pe messbatting eyelashes.

| razekery a răspuns (pentru Barblaster):

Poate merit si eu o funda tongue nu ar strica

| zNCrys a răspuns:

Ma nene.atat timp cat fata vrea tu de ce nu? Stai ma omule cu ea si gata ca nu se intampla nimic, si cand va despartiti asta este vine urmatoarea.Esti mic viata abia a inceput!
Bafta!^^

| Barblaster explică (pentru zNCrys):

Pai da ma dispera ma, intelegi? Cum dracu daca erama tata timp bine mersi dupa iar s-a suparat si nu vreau nu.Pt ce dracu faceti asa ma fetelor ma?

| zNCrys a răspuns (pentru Barblaster):

App de iubire, esti inca mic, la varsta care o ai tu schimbi prietenele foarte des.Nu devenii dependent de prima fata cu care te imprietenesti ca o sa mai existe multe altele dupa. Bafta!

| aleceandra a răspuns:

Sincer eucred ca ar trebui sa i mai acorzi o sansa.mai ales k ei ii pare rau. poate cand te a respins a avut o zi proasta.gandeste te k u ai respins o de mai multe ori si totusi ea nu a renuntat la tine.bafta si iubiti va mult

| poateEU a răspuns:

Draguta povesteahappy

| andreetgv a răspuns:

Pai impacate cu ea si spune-i ca tu ierti dar nu uiti, si sa se hotarasca daca te vrea si sa termine cu figurile si ca tu prima data treci cu vederea, dar daca se mai repeta odata tu o lasi baltawinking

| Vraj3aLa a răspuns:

Daca o iubesti, incearca din nou.Si pe deasupra e lucrul cel mai cel la fete, la care ti se rupe inima: sa le vezi plangand pentru un baiat. Facand lucrul acesta, a aratat ca-i pasa.Atunci cand facea figuri si te respingea, se dadea lovita, o facea din cauza celorlalti deoarece probabil se saturase sa o tachineze.Deasta a si facut lucrul acesta, nu a facut-o pentru ca a vrut, ci pentru ca a trebuit.
Impacati-va!