| vreauhackuri2 a întrebat:

Deci e asa mie im place o fata mult eii ii place de mine. mult ae vrea sa ma sarute eu vreau la fel. dar pana acum am avut 3 saruturi diferite cu 3 fete diferite.problema e urmatoareaq. ele mai sarutat pe mine eu n-am facut nimic. si vreau sa o sarut dar nu stiu cu m. sfaturi repede

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Pur si simplu. O iei in brate si o saruti.
FunditsA?

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Frate, nu stiu, va pupati normal si apoi deschizi usor gura si scoti limba, usor asa. nu animalic

| LittleGirlMonster a răspuns:

Buna.Vine de la instinctlaughing.Bye.

| ToxiC_9233 a răspuns:

Pai incurajeazate si zii daca vrea sa se sarute cu tine daca zice da o saruti!