| mybutterfly a întrebat:

Buna all happy
M-am hotarat sa fac un blog dar nu stiu ce tema sa abordez.ma puteti ajuta voi? Multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| maduioana a răspuns:

Pai...ai putea sa fac un blog personal in care sa scrii sentimente, ganduri.sau ai mai putea sa fac un blog in care sa scrii despre vedet, clipuri. sper ca te'am ajutat!

1 răspuns:
| Nevricoasa a răspuns:

Poti sa vorbesti si despre niste emisiuni pe care la urmaresti, despre vedete care iti plac, despre haine. Poti vizita si blogul meu www.nevricosi.wordpress.com