| andrapupici a întrebat:

Am 13 ani si imi place ft mult de un baiat din cartierul meu si nu stiu ce ar trebui sa fac el are 14 ani. El se poarta ft frumos cu mine si suntem prieteni buni dar nu stiu daca ma place... funda

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

E suficient la varsta voastra o relatie de prietenie, ce importanta are daca te place mai mult de atat, nu trebuie sa avansati intr-o relatie pentru ca sunteti prea mici, aveti tot timpul sa va indragostiti peste cativa ani

| plushipuf202530 a răspuns:

Pai daca se uita frumos la tine, daca incearca sa stea pe langa tine si in prezenta ta. probabl ca si lui ii place. dar cel mai bine pune un prieten de-al lui sa il intrebe despre tine. ce parere are despre tine, sau de cine ii place, daca nu gasesti pe cineva de incredere din prietenii lui (baieti ma refer ) pune o prietena de a ta. si varianta a doua. i-ati inima in dinti si spune-i laughing

| Lulu07 a răspuns:

Ai putea incerc sa faci un prim pas sa vezi cum reactioneaza.Sau efectiv poti sa il intrebi din moment ce ai zis ca sunteti prieteni buni.