| smsamif a întrebat:

Am 14 ani. iubesc o fata de 12 ani si da semne clare clare ca ma place si ea. ce intrebari pot sa i pun sa i placa sa vb cu mine? sa vrea. e rusinoasa cred ca din cauza ca ma place... sper... nu stiu. dar a cam rosit la ceva faze cand i-am dat si o prajiturica. fata e una extraordinara cuminte, invata f bine si e foarte simtita. va rog sa mi spuneti ce o pot intreba ca sa aiba chef sa vb cu mine >>>

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Spune-i in fata ce vrei sa faci la un momendat sex cu ea si o sa ii treaca rosu din obraji... ca idee ori ce ai face timiditatea trece cand incepe sa aiba incredere in ea... spune-i chesti sincere are le apreciezi la ea

3 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Intreab-o daca impartaseste acelasi sentiment cu tine. Iti garantez ca nu stiu tu ce simte. Fetele/femeile sunt complicate. Deaia trebuie pastrate la rece! Succes`z! happy

| Claudia_1526 a răspuns:

Ia. o usor, daca e cam rusioasa nu o intreba din prima ce simte, vorbiti despre scoala, colegi sau subiecte pe care le aveti in comun si incet incet o intrebi daca simte ceva pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide si uh subiectul despre theme...scoala.si ia-o inceth.crede-ma.daca nu vorbesty cu ea faci mai raw...succe´shappy