| christ91 a întrebat:

Salut,povestea mea este urmatoarea,a inceput sa-mi placa de o fata,fata e de la mine de la tara bine invata la oras,e la liceu,eu locuiesc in alt oras dar apropiat acum am o dilema din cate o stiu eu pe fata pare o fata cuminte bineinteles acum aparentele mai si inseala,m-am uitat pe facebook-ul ei si nu are prieten si din poze se vede ca nu are pe cineva apropiat,desi in vacanta stau mai mult pe la tara la bunici de cate ori am iesit la disco sau ma rog seara pe afara nu prea am intrat in vorba cu ea,bine ne mai salutam cateodata,acum nu stiu cum sa fac sa o abordez ideea e urmatoarea la tara vestile circula repede si ma gandeam sa intreb pe cineva de la tara d la mine daca a mai avut relatii cu cineva sau chestii de genu,nu as vrea sa aflu ceva urat despre ea apoi sa ma fac de ras,pe de alta parte daca o sa intreb pe cineva desi nu prea imi surade ideea imi este teama k ii va spune,chestia e ca eu nemaiducandu-ma p la tara nu prea mai am incredere in cei pe care ii mai stiu si cred ca o sa exclud varianta asta,mai este o problema eu nu prea am avut prietene d p la mine de la tara desi am avut toate sansele sa am zic eu dar din cauza k ma gandeam k in cazul in care ma desparteam sau eu stiu ma certam cu respectiva sa nu'mi aud vorbe,zvonuri,sunt genul de baiat caruia nu'i place barfa si chestiile de genu stiti cum e pe la tara zvonurile se transmit repede uneori poate nefiind adevarate(nu vreau sa jignesc pe nimeni care e de la tara)o a doua problema ma gandesc ca in cazul in care ma refuza sa nu'mi aud vorbe ca nu a vrut sa fie cu mine,,,,in concluzie ma gandesc asa:sa nu apelez la cineva sa intreb mai multe lucruri despre ea pentru ca nici nu am incredere si nici nu as avea pe cine,,,doi sa vorbesc cu ea pe facebook sa aflu mai multe informatii despre ea si sa nu imi mai pun intrebari de genu daca ma refuza, ce or sa zica altii ca pana la urma daca nu incerci nu reusesti, va rog frumos sa-mi spuneti ce parere aveti si daca e in regula in final cum gandesc? sper sa-mi acceptati intrebare.multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Corynutzaa a răspuns:

Pai uite eu ziceai ca este ok sa vorbesti cu ea pe facebook, pentru ca daca vorbesti cu ea fata in fata te-ar mai vedeai cineva si dupa se aude vorbe, asa pe facebook nu va vede nimeni! big grin

| christ91 explică (pentru Corynutzaa):

Hmm..cam ironic raspunsullaughingoricum mersihappy

| critiannnnuu a răspuns:

big grin,eu iti spun sa te pui cu dansa, o sa vezi ca accepta!winking