| Tataranga_Denis_1995 a întrebat:

Am 14 ani si m-am masturbat si nu a curs nimic e ceva grav

Răspuns Câştigător
| RaisaPretty a răspuns:

Asa si asa. Ai simtit macar placere? Ai avut orgasm? Poate daca ai face mai mult timp o sa curga.

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ai avut sperma pana acum?
e posibil sa fi avut orgam intern, e posibil sa se intample nu e ceva anormal

| Korb a răspuns:

Prietene...trebuie sa curga acea substanta alba numita spermatozoid, dar aceasta curge doar in momentul orgasmului...moment in care intensitatea placerii e maxima, daca nu ai atins acest moment atunci nu vei ejacula; totusi aceasta fiind o problema medicala ar fi mai buna parerea unui specialist. In alta ordine de idei, inteleg ca masturbarea e normala, si eu la randul meu am trecut prin aceasta etapa, dar renunta cat de repede poti la acest obicei cumva jegos!