| andrei121234518 a întrebat:

Am 14 ani si ma masturbez de la 9 ani incoace cand fara sa vreau am descoperit un site porno.
Nu o fac frecvent dar nici rar.
Problema mea este ca: ce se intampla daca ma masturbez avand un penis nedezvoltat (nu am trecut prin pubertate si totusi am facut o) este foarte rau?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Fii liniștit, laba e perfect normală mai ales dacă nu faci exces.
Nu pățești nimic, nici tu ca persoană, nici penisul tău.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa ai probleme de natura sexuala, probabil dureri in zona prostatei si a pulíí

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de formulat un raspuns care sa fie valabil d.t.p.d.v. Parerile chiar si cele bazate pe un suport medical, sunt si vor fi contradictorii si ca atare neconcludente. Se considera ca efectele produse de o masturbare moderata sunt benefice organismului uman. Sanatate!

| Gofigi a răspuns:

Nu se întâmplă nimic majoritatea băieților fac asta de foarte tineri și nu o pățit nimic