| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si penisul meu masoara 11 cm lungime si 3.5 grosime.Este normal pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa si asa, nici prea prea nici foarte, foarte. Insa datorita faptului ca organismul tau este in plina dezvoltare si crestere, si acest proces va continua si in urmatorii 2-3 ani, se poate aprecia ca indiscutabil se vor produce schimbari probabil chiar majore dar care in acest moment sunt imposibile de a fi anticipate. Multa sanatate!

11 răspunsuri:
| Alynaaa1234 a răspuns:

E ok, stai liniștit laughing

| Nemessys a răspuns:

E ok. Nu ar trebui sa te intereseze marimea lui fix acum. happy

| aXy99 a răspuns:

E foooooarte mic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Incetati sa ziceti asta...
:3 Cati ani ai? Din curiozitate.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

16. :/ Dar ce am zis rau? Are abia 14 ani, nu ar trebui sa-l intereseze prea mult marimea penisului fix acum. Sau vrea sa se apuce de prostii si nu stiu eu?

| tudorica a răspuns:

Nu poti nici sa amesteci in ciorba cu pispiricu ala

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal, dar cu siguranta iti va mai creste pana pe la 18 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte micut, dar va mai creste in urmatorii 2 ani.

| Pumnii200215cm a răspuns:

15 cm al me și am 14 ani