| Radu_5166 a întrebat:

Ziceti-mi si mie.in special baietii! la varsta de 16 ani cat masoara penisul vostru? sau cat este normal! al meu masoara 15cm! cel mai bun raspuns primeste fundOi!

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Mai media pe intregul glob este intre 14.5 si 16.5 deci undeva pe la 15! Nu ai de ce sa iti faci griji, poate ca o sa iti mai creasca poate nu! Important e sa stii ca poti sa satisfaci o femeie si cu 10 asa ca e ok! Eu am aproape 17 si o am de 17, 5! bafta

8 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Am 15 cm si sunt multumit de scula mea pot spune ce e perfecta si in grosime smug

| Catherine a răspuns:

Chiar conteaza asa mult pentru tine cat de mare ai organullaughing? sincer nu va inteleg pe voi baieti laughing

| ioska a răspuns:

Ma...
se ia o fata
se arde bine
se mai iau fete
se ard la fel de bine
si iti dai seama cat conteaza marimea

| LeMad a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))
esti fenomen! 1 laughing
daca tot te intereseaza dimenisunile, iti spun ca nu conteaza lungimea, ci grosimea!
degeaba ai un creion lung de 2 metri daca este subtire ca o scobitoare!
laughing)))))))))))))))

| daniel1330 a răspuns:

Eu am 14 ani si penisul meu masoara 17 cm

| AnoNim_3002 a răspuns:

Mikut al meu are 20

| KiLLeruL a răspuns:

Frate dc esti asa de ingrijorat pentru marime? cum au spus ceilalti GROSIME NU MARIMEA conteaza, iar pentru varsta ta e suficienta o laba si trecelaughing

| YuUkY a răspuns:

Ce intrebari.laughing ma rog daca asta te preocupa.