| turquoise97 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma dezvirginez, ma simt pregatita. Sunt cu prietenul meu de 2 ani iar acesta nu mai este virgin...Este de ajuns sa folosim prezervativ sau trebuie sa iau si anticonceptionale? va rog ajutati-ma! ofer funda!

Răspuns Câştigător
| WayToManySuckers a răspuns:

Prezervativul este suficient, in cazul in care se rupe, ar fi preferabil sa iei si o pastiluta pentru orice eventualitate.
Dar din moment ce el numai este virgin, cred ca stie ce are de facut.

Preferabil ar fi sa nu o faci, exista unele probleme care pot sa apara cu timpul, dar este treaba ta, mult succes.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Daca uh de la 14 ani vrei sa iei anticonceptzionale atunci o sa fie grav, te vei alege ca n-o sa mai poti face copii si vei fi buna numai la...
Normal ca este de ajuns si prezervativul!

| Andy_2640 a răspuns:

Daca folositi prezervative nu trebuie neaparat sa folosesti anticonceptionale.la fel si in cazul anticonceptionalelor.

| mamasita00 a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti o data. Ai 14 ani traieste-ti copilaria.
Daca mai exista asa ceva.

| FreakyFred a răspuns:

14 ani si vrei sa te dezvirginezi? De ce dracu nu ma mira? Romania, romance, copile, IQ mic. Na, nu poti cere perfectiunea insa nici chiar asa.
Te simti pregatita? Aha. Fatuca, daca vrei sa te dezvirginezi la 14 ani, eu zic sa nu folosesti niciun prezervativ, nimic. Si-asa faci o mare greseala, de ce sa nu o duci pana la capat?

| mihaeladulcikk a răspuns:

La 14 ani :O:O:O de aia se umble Romania de retarzi laughing)

| mihaeladulcikk a răspuns:

Astia or sa-si inceapa viata sexuala si de la 10 ani laughing)

| ioa_8161 a răspuns:

Ambele...pentru sigurantalaughing.si eventual dupa ceva timp du-te si la un ecograv eventual.iar la varsta asta esti cam fragedalaughing.si nu chiar atat de pregatitta.in fine eu ti-am rasp la intrebare acum faci ce vreilaughing...bafta:*

| anghelitta a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...foloseste prezervativele