| AlexSkillz19 a întrebat:

Vreau sa-mi dezvirginez iubita cu prezervativ, iar eu sunt tot virgin, daca o facem cu prezervativ, mai apar schimbari fizice sau doar cand o faci fara, apar schimbari?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei dar ea vrea?

| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativul nu produce nici o schimbare fizica! Este chiar indicat sa aveti toate contactele sexuale cu prezervativ, pentru a proteja fata de o sarcina, mai ales cand esti inecepator si nu poti controla nimic, scapanadu-te pe tine, in primele 2-3 minute.

| Emilian65 a răspuns:

Da, amandoi nu veti mai fi virgini.

| Andreeush a răspuns:

Prezervativul vă protejează în cazul unei sarcini nedorite și a bolilor cu transmitere sexuală. Nu are nici o legătură cu ce ai zis tu.

| AlexSkillz19 explică (pentru Andreeush):

Pai o sa mai fiu virgin eu daca folosesc prezervativul? Eu am si acnee, o sa mi dispara?

| Andreeush a răspuns (pentru AlexSkillz19):

Dezvirginarea se produce atunci când ai un contact sexual cu sau fără prezervativ.
În legătură cu acnee, nu o să dispară dacă îți începi viața sexuală. Pentru acnee poți merge la un dermatolog.

| Emma30555 a răspuns:

Nu apară schimbări fizice, nu știu unde citiți toate prostiile

| ywar a răspuns:

Te ajut eu fratello. Am in program si dezvirginari. Cand preferi seara? Dimineata sunt cam prins...
Cand ai o prietena, o mai intrebi si tu daca vrea si ce vrea...

| Passatb6 a răspuns:

Ii bagi balauru' in grota, si aia e. Apropo, atentie la cearceaf, ca se pateaza

| Andreea29042015 a răspuns:

Nu prea apar schimbări fizice doar ei ii se fac sanii mai moi

| Emma30555 a răspuns (pentru Andreea29042015):

Nu e adevărat, nu se fac mai moi sunt aiureli

| Passatb6 a răspuns (pentru Emma30555):

Se fac mai moi, respectiv se lasa.