| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani.
Tot timpul am chef de sex, dar consider(si stiu) ca sunt prea mica.Si nici nu vreau sa imi incep acum viata sexuala (am un prieten stabil) pentru ca nu vreau sa regret.
Voi ati fost in situatii asemanatoare? Ce s-a intampla? A trecut cu timpul?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mie,la 14 ani, imi ardea de joaca, nu de facut prostii si de rupt Kamasutra in doua.

Te uiti la prea multe filme porno.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai asa ca aduc canistra de benzina si bricheta ca de panarame ca tine ne-am saturat. Auzi sex la 14 ani noroc ca nu stie taicatu ca te altoia in bataie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am fost, urla hormonii pe acolo. Cert e ca as vrea si eu asa o prietena, doar ca ceva mai mare. laughing

| R_8074 a răspuns:

E doar o chestie de psihic... daca asa ai pofta cand inca banuiesc ca nu ai facut-o...pai dupa ce o facilaughing o sa visezi numai sex

| unione a răspuns:

Cum ai chef de sex daca nu ai mai facut pana acum?

| xxxname a răspuns:

Salut...sunt baiat, si as crede ca esti inca mica pentru ati incepe viata sexuala, dar un anunt, daca nu ai stiut, acum toti baietii sunt dispusi sa faca sex tonguebig grin Vb serios...winking

| νєησм a răspuns:

Buna,ai grija ca daca simti mereu nevoia de sex poate fi vorba despre o boala numita "nimfomanie", cred ca se desfasoara nu mai la femei si are un simtom si anume nevoia de sex nu zic sigur eu stiu ca are decat un simtom.Nimfomanele pot avea si 4-5 orgasme in timpul actului sexual si pot chiar sa lesine.Dar nu iti face griji poate fi doar o simpla senzatie asa.Ai grija, multa bafta.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu zic ca poftele trec incearca sa mananci bomboane seminte si restul pentru ca taie din foamea de sex

| BlackKitten a răspuns:

Mai sunt de acord ca esti mica pentru asta.Eu zic sa iti vezi de scoala si de invatat si peste cativa ani ai timp sa te gandesti si la sex.
Nu te baza ca ai un prieten, ca pana o sa se "intample" poti sa mai schimbi 10... oricum nu te grabi ca mai tarziu sa regreti.
Spor la scoala si mai asteapta!

| altcinevaaa a răspuns:

Pai din cate imi spui tu, dupa parerea mea, la varsta ta e ceva normal, ca ard hormonii in tine, am avut si eu cateva prietene cand eram de varsta ta, si tot la fel imi spuneau si ele ca au mult chef de sex(dar nu faceau sex), parerea mea este sa stai linistita, si sa faci un dus cu apa rece daca vrei sati treaca chefulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stabil nu il ai, sunt sanse de 5% sa ramaneti impreuna pana la adanci batraneti. Daca respectivul te iubeste, nu o sa iti propuna. Daca e un baiat cumsecade, se va informa despre corpul tau si te va astepta sa cresti. Cati ani are? Daca are peste 18 ani, nu te astepta la ceva bun.
Da si eu am 14 ani. Mie mi-a fost rusine sa discut cu mama subiectul acesta. Asa ca am cautat pe google care-i treaba cu sexul. Si ma refer aici la tot tacamul, recunosc.
Iar astia care o veti injura sa se gandeasca la papusi...e varsta adolescentei, are si ea curiozitatile ei. Doar sa nu incerce pe viu cu un partener fiindca are timp suficient.
Dar ce nu inteleg eu de ce te temi atat. E totul in regula.
Nu, eu nu am fost niciodata in situatia asta.
Bafta.

| G3orgiAnA a răspuns:

Eu am 16 ani si nu m-am gandit la asa ceva laughing)...iar tu ai pofterolling on the floor...scuzama ca iti spun da esti cam cu**alaughing

| maddy_3420 a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva. Ai timp de sex non-stopwinking

| m3liix a răspuns:

La varsta ta eu ma jucam...

| Princess_6606 a răspuns:

da, fata si am scapat dupa ce am facut-o

| ProFrame a răspuns:

Buna,
pentru pofta ta de "viata" poti sa dai vina pe dereglarile hormonale. Mai precis Estrogenul si testosteronul sunt hormoni care sunt responsabili pentru un libido (chef) crescut. 14-15 ani este varsta la care organismul tau incepe sa se modifice, sa se maturizeze (cresc sanii, apare sau se regleaza ciclul menstrual, etc).
Deci, nu te ingrijora. te sfatuiesc sa eviti ciocolata si dulciurile in general, sa eviti materialele cu caracter pornografic si multa rabdare. o sa ai timp suficient sa experimentezi sexul, dar nu inca.
succes!
aaaa! G3orgiAnA da-mi voie sa-ti zic ca esti o idioata!