| ButelieCuPetrol a întrebat:

Am 15 ani, insa, parca, simt nevoia de a... face sex.
Am incercat sa abordez orice femeie de pe strada, si fiecare mi-a spus ca sunt urat si nu seman cu Giastin Bibanu' parca... Ce parere aveti, sunt urat?(nu sunt trol)

Răspuns Câştigător
| Ralucarrie a răspuns:

Fiecarei fete ii place un anumit tip de barbat...dk la una nu i-a placut de tine si ti-a zis ca esti urat nu inseamna neaparat ca nu e si pentru tine o fata care sa te placabig grin...iar la intrebarea dk esti urat nu pot sa iti raspund ca nu te cunosc, iar dupa parerea mea frumusetea exterioara e trecatoara, important e interiorulbatting eyelasheskiss

28 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

NU esti trol, dar semeni cu o butelie. happy

| Narcis2007 a răspuns:

Nu am vazut inca o fata care sa aiba inclinatii catre tipi cu fata de butelie...

| AndutzaAndu a răspuns:

Nici nu ești troll. laughing

| TheSupreme a răspuns:

Cred ca e un plagiat, insa nu-mi amintesc numele celui care a zis asta prima oara, insa se potriveste replica:
Cu fiecare topic pe care il vad pe site-ul asta, imi e tot mai rusine de rasa din care fac parte...

| poliku a răspuns:

Pai daca le-ai abordat si la bord aveai cateva butelii, clar ca ti-a zis ca esti urat.

| DorelSudoru a răspuns:

Toti ati facut caterinca dar nati abordat problema serioasa...totusi ai dor 15 ani si numele"ButelieNuEtrol" (laughing) Poate esti TROLL in viata reala nu pe TPU...

| VIPlidia a răspuns:

Mai Butelie(nu Etrol). fiecare cu gusturile lor,nu am intalnit eu pe cineva cu fata de butelie,dar sigur ar arata bine,si cand vede o super bomba pe strada explodeaza de la caludrilaughing Glumeamhappy Exista si o fata pentru tine,sigur nu esti urat, chiar daca nu semeni cu Giastin Bibanu' multe te vor placea, frumusetea interioara conteaza enorm pentru orice doamna.

| WayToManySuckers a răspuns:

Ce mama dracu, scuze de expresie revin dupa o betie crunta!

"Am incercat sa abordez orice femeie de pe strada"
Stai asa, cum adica?
Deci te-ai dus unde ai vazut cu ochii si ai intrebat fiecare femeie daca vrea sa se **** cu tine?
Daca eu am inteles bine, esti dus frate.

| WayToManySuckers a răspuns:

Si fiecare mi-a spus ca seman cu Giastin Bibanu`
Pai doamne iarta-ma ai crescut intr-o balta de semeni cu un biban?
Daca nu te superi pe mine - Daca tu chiar arati ca o butelie, traitear familia combinate cu niste gaz ( Nu radeti, serios, sunteti prosti daca radeti )
Si inca ceva, tu te crezi in Metin, League of Legends de nu semeni cu un trol? Asta nu am inteles-o nici eu si sunt un obsedat de PC Games

Scuze de exprimare!

| WayToManySuckers a răspuns:

@narcis2007 asta a fost penala! laughing)))))

| LittleGirlMonster a răspuns:

Mai tu realizezi ce tampenii ai scris acolo?laughing
"Am incercat sa ABORDEZ orice FEMEIE de pe STRADA"rolling on the floor
Doamne.ce copil.laughing
Pa, fata de buteliebatting eyelashes

| alee_3005 a răspuns:

Daca ai da un ID sau o pooza ti-am putea raspunde sincer big grin

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Bai Fata-De-Butelie de cand Dragoste si Săcs a ajuns t/a?thinking

| 994 a răspuns:

Si de unde ar trebui noi sa ne dam seama cum arati laughing? dupa buteliile alea laughing rolling on the floor?

| Pufo a răspuns:

Baiete dane o poza! la avatar ai doar butelii! semeni cu o butelie?

| ButelieCuPetrol explică:

Stiu,incerc sa mai inveselesc comunitatea big grin

| ButelieCuPetrol explică:

Nu stiu sa scriu? Unde am gresit desteptule?

| ButelieCuPetrol explică:

Poate am pus virgulele unde nu trebuiau.Asta stiu, intentionat am PUS ASA.Am vrut sa parodiez acest tip de oameni, Integrand astfel si modul lor de scriere.Si n-am 15 ani, da ce stii tu ce e aia parodie?

| ButelieCuPetrol explică:

Si app, tu nu STII(cu doi i) sa scrii.

| ButelieCuPetrol explică:

Tarane nu e plagiat.E facut de mine(am parodiat dragoste si sex)TARANE!

| anuca22 a răspuns:

Pai nu stiu da-mi o poza cu tine!

| ShaDoW11 a răspuns:

Bah, tu ai intrebat femeile de pe strada daca se fwt cu tine?rolling on the floor)
Daca am inteles eu bine, e gravrolling on the floor
Freac`o daca simti nevoia laughing

| Alpha13 a răspuns:

Giastin Bibanu laughing)... tare faza laughing))

Oricum intrebarea ta e prosteasca happy...

| Schizophrenic a răspuns:

Esti urat, dar fi multumit ca nu-i chestie de personalitate. (Era o gluma, hi hi.)

| 4U2 a răspuns:

Ai 15 ani și nici măcar nu ști sa scrii

| AlexxSupra a răspuns:

Oamenii din ziua de azi si-au pierdut simtul umorului :-J

| metin2crz a răspuns:

Ce stupid. deci bine ca vrei sa faci ''sex''

| cici_3783 a răspuns:

Pai daca le abordezi asa nu stiu ce o sa se intample si oricum trebuie sa gasesti pe cineva care sa te placa cu adevarat nu asa cine se nimereste atunci o sa mearga mai bine succes