| ANCE a întrebat:

Buna seara, am si eu o mica problema adica doua probleme. La inceputul verii trecute i-am bagat iubitei mele un deget un vagin dar unghia, chiar mai putin si i-a curs putin sange. Acum o saptamana am fost la ea si am bagat-o dar nu mult maxim capul. Si nu i-a curs nimic dar o durea cand o bagam... Mai e virgina sau nu? Totul a fost protejat)
Si-a doua problema e ca, cand mi-am dat drumul pe tatele ei a curs in pat si a zis ca s-a asezat dar nu cred deoarece m-am uitat si nu avea pe vagin nimic... Doar langa picior la vreo 15 cm distanta de vagin.
Help me...

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Anul trecut ai zgariat/julit cu unghia (prea mare) ori mucoasa vaginului sau posibil suprafata himenului si astfel a aparut acea mica sangerare.
2.) In urma actului sexual care a avut loc saptamana trecuta, iubita ta a fost dezvirginata chiar si in cazul in care penisul a fost introdus in vagin doar putin/partial si nu a existat nicio sangerare.
3.) In urma incidentului descris, se poate afirma fara a exista cea mai mica retinere, ca in conditiile amintite formarea unei sarcini este cu totul exclusa fiindca era pur si simplu imposibila. Sanatate!

| LoveSleep a răspuns:

Ori ai unghii netaiate de cativa ani, ori ai bagat degetul unde nu trebuia. Care dintre ele e?
Nu e gravida, nu te mai stresa. Si nu mai sari de la unghie la penis, ca normal ca o doare.

| RowseRj a răspuns:

Bă poate tea înșelat. Un deget mic n-are cum să te dezvirgineze dacă e cum ai spus tu. Dacă nu a curs sânge când ai băgat-o și se presupune că **** ta e mai mare ca degetul ori nu mai era virgina de mult ori se masturbează des. Iar faza cu sperma chiar dacă i-a curs un pic pe pisi nu are cum să rămână însărcinată. Spermatozoizi nu au picioare și nu se deplasează până în uter oameni buni.

| Madaq a răspuns:

Poate ai zgaraiat-o cu unghia de i-a curs sange. Virginitatea nu tine doar de ruperea himenului. Nu a patiti nimic de la sperma ta din pat.

| RobertNicolae12345 a răspuns:

Ce bine ca era la 15 cm distanta de vagin, ca daca era mai aproape nu te vedeam bine, ai pus sublerul cand ai facut masurarea?
Bafta cu ala micu!