| Pupacel a întrebat:

Am 15 ani si nu am avut primul sarut ( nici macar primul *pupic* ) si incep sa ma simt aiurea cand trebuie sa recunosc ca am ajuns la varsta asta fara sa am parte de asa ceva.Voi la ce varsta ati avut primul sarut? Detalii plz. FUNDA

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma faci sa rad, de parca ai avea 25 de ani si nu ai avut inca primul sarut, atunci chiar era jenanta intrebarea altora, dar la 15 ani, cand inca esti copil, abia iesit din stadiul de copilas, fiind in plina pubertate, si nu se pune problema de saruturi de pe acum.
Ai timp toata viata de pupici si saruturi, doar ai rabdarea sa mai cresti si vei ajunge si acolo.

| danutzu96 a răspuns:

Nu e nimic ciudat. Ai timp pentru asta destul.

| DumitruS a răspuns:

Misto nick ti-ai ales in cazul asta! laughing Stai calm, nu te grabi. Nu e deloc tarziu, ai timp destul si pentru asta. O sa vina, nu te panica.

| OMFGConrad a răspuns:

La o vârstă mai mare ca a ta, mai adună 3 ani. Deci, liniște-te că va fi bine... dacă faci TU să fie bine, nu aștepta o minune. Așa a fost la mine, mi-am luat inima în dinți și mi-am spus "acum ori niciodată". laughing
Baftă la pupăcit! big grin

| Stefanismyname a răspuns:

La 16 si a fost un sarut normal, eu nu vreau relatie, momentan mi se pare o bataie de cap

| vlad234158 a răspuns:

Eu nu l-am avut am doar 13 ani dar bafta in continuare poate il vei avea curand

| OPersoanaAnonima a răspuns:

Nu te speria nu mori virgin. Viata ne *** pe toti. happy

| addddddddddddd a răspuns:

E important sa incepi chiar de acum ..pentruca mai tarziu va fi tot mai greu., si eu am avut problema asta si abbia am inceput foarte tarziu cu 3 ani in urma acum am 25 happy

| BiancaMatcu a răspuns:

E normal să n-ai primul sărut încă)
Ai întrebat la ce vârsta am avut primul pupic...
Deci eram a 6-a aveam 12 ani

| MariaVicru1 a răspuns:

Eu am avut primul sarut la 15 ani. Nu iti face griji, prima dragoste aduce si primul sarut